Ούτε ένας ούτε δυο αλλά 32 μαθητές του φροντιστηρίου
ΟΡΟΣΗΜΟ στο Αργος εισήχθησαν σε ΑΕΙ και ΤΕΙ και μάλιστα η πλειοψηφία σε σχόλες
υψηλής ζήτησης
Δείτε ποιοι είναι οι επιτυχόντες μαθητές
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΟΡΟΣΗΜΟ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017
1)ΡΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ , ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
2)ΞΙΞΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ , ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
3)ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΝΕΦΕΛΗ , ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
4) ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ , ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5)ΠΑΝΕΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ , ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
6)ΧΟΒΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ , ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
7) ΚΑΡΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ , ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
8) ΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ , ΛΟΓΟΘΕΡΑΘΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
9) ΚΟΡΔΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ , ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
10) ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ , ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ ΑΘΗΝΑΣ
11)ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ , ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
12)ΓΙΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
13) ΤΣΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ , ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
14) ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
15) ΓΟΓΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ , ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
16) ΜΑΚΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ , ΦΠΨ ΑΘΗΝΑΣ
17) ΜΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ , ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18) ΚΟΤΣΙΦΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ , ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19) ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ , ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
20) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΩΝΗ , ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
21) ΣΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ , ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
22) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
23) ΚΑΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ , ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
24) ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ , ΤΕΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
25) ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ , ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
26) ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΑΚΗΣ , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
27) ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
28) ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ ΑΝΝΑ , ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
29) ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΝΤΙΝΑ , ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΣ
30) ΠΑΠΑΣΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ , ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
31) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ , ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
32) ΝΤΕΒΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2017
1)ΡΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ , ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
2)ΞΙΞΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ , ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
3)ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΝΕΦΕΛΗ , ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
4) ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ , ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5)ΠΑΝΕΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ , ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
6)ΧΟΒΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ , ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
7) ΚΑΡΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ , ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
8) ΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ , ΛΟΓΟΘΕΡΑΘΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
9) ΚΟΡΔΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ , ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
10) ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ , ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΣΕ ΑΘΗΝΑΣ
11)ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ , ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
12)ΓΙΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
13) ΤΣΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ , ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
14) ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
15) ΓΟΓΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ , ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
16) ΜΑΚΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ , ΦΠΨ ΑΘΗΝΑΣ
17) ΜΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ , ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18) ΚΟΤΣΙΦΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ , ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
19) ΜΗΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ , ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
20) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΩΝΗ , ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
21) ΣΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ , ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
22) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
23) ΚΑΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ , ΤΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
24) ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ , ΤΕΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
25) ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ , ΤΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
26) ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΑΚΗΣ , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
27) ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ , ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
28) ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ ΑΝΝΑ , ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
29) ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΝΤΙΝΑ , ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΣ
30) ΠΑΠΑΣΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ , ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
31) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ , ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ
32) ΝΤΕΒΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ,
ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ
ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ
ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΤΣΟΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ , ΦΥΣΙΚΟΣ
ΚΙΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ , ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ
ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ , ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΤΣΟΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ , ΦΥΣΙΚΟΣ
ΚΙΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ , ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑ 5
ΑΡΓΟΣ ( ΕΝΑΝΤΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ )
τηλ 2751021224
τηλ 2751021224