Monaco Clun Green Cafe

Monaco Clun Green Cafe

Αγναντι

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΙΚΡΟΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΙΚΡΟΓΕΥΜΑΤΑ

RED TECH

RED TECH

SCARPE DIEM AMARO CAFE

SCARPE DIEM AMARO CAFE

MASTOS

OXYGEN

OXYGEN

home desing

ΣΕΙΝΤΗΣ IDEFIX

ΣΕΙΝΤΗΣ IDEFIX

Δευτέρα, 2 Δεκεμβρίου 2019

διπλό στην Πάτρα ο ΚΑΟΚ-στο καλάθι έχασε η Ερμιόνη ούτε στην Χίο ο Δαναός



Σημαντική εκτός έδρας νίκη ο ΚΑΟΚ μέσα στην  Πάτρα επί του Γλαύκου,ενώ η Ερμιόνη έχασε στο καλάθι στην έδρα της από την Παναχαϊκή


ΑΟ Γλαύκος - ΚΑΟ Κορίνθου 63-64
Δεκάλεπτα: 15-17, 24-31, 45-38, 63-64
Διαιτητές: Μπούκας, Κούλης Χαρ.
Γλαύκος (Δεράος): Βουρνάς 14, Θανόπουλος 23(4), Λαμπρόπουλος 2, Παπαβασιλόπουλος 5, Αναγνωστόπουλος 15(3), Δημάκος 2, Χατζηκάλφας 2, Τριπολίδης, Κουκουλομμάτης.
Κόρινθος (Ρουμελιώτης): Κόης 13, Περρωτής 13, Αναγνωστάκης 17(1), Αυγενικός 3, Τζάιδας 9, Αδαμόπουλος 3, Μπούρτης, Δανίκας, Μήτσου, Κωνσταντίνου 6.

ΑΟ Ερμιόνης - Παναχαϊκή ΓΕ 58-60

Δεκάλεπτα: 12-12, 30-27, 48-44, 58-60
Διαιτητές: Μαυρέλης, Κοτσώνης
Ερμιόνη (Ζωντός): Ευστρατίου Π. 8(2), Αγγελής 8, Θωμάς, Χάσα 14(1), Γκολέμης, Κεφαλάς 11(1), Σαρίκας 2, Προσίλης, Ευστρατίου Παν. 12, Κοριζής 3, Πούλης.
Παναχαϊκή (Λιόνας): Μοσχοβάκης 15(2), Βανδώρος, Γατσούλης, Παγανιάς, Κουμανιώτης, Τσουλέας 2, Χρυσανθόπουλος, Παπανικολόπουλος 10(2), Λυμπερέας, Γκόβας 17(2), Καραγιάννης 6, Μπαρδάκας 10, Οικονομόπουλος.
 1ος Όμιλος
Αποτελέσματα
ΓΣ Κορωπίου - ΑΟ Αχαγιά 82 81-80
ΑΟ Ερμιόνης - Παναχαϊκή ΓΕ 58-60
ΝΕΟ Ληξουρίου - Άρης Νίκαιας ΓΝΟ  79-65
ΣΔΥ Τρίπολης - ΑΟ Π. Φαλήρου 60-76
ΑΟ Γλαύκος - ΚΑΟ Κορίνθου 63-64
ΑΟ Ακράτα - Ηλυσιακός ΑΟ 73-79
ΑΟΚ Χαλάνδρι - ΑΕ Ν. Κηφισιάς 73-70

Βαθμολογία
1.ΝΕΟ Ληξουρίου 13
2. Κορωπί 13
3. ΚΑΟ Κορίνθου 13
4. ΑΟ. Π. Φάληρο 13
5. Ηλυσιακός 12
6. Αχαγιά ’82 11
7. Γλαύκος 10
8. Άρης Νίκαιας 10
9. ΑΕΝΚ 10
10.Παναχαϊκή 10
11. Χαλάνδρι 9
12. Ακράτα 8
13. ΑΟ Ερμιόνης 8
14. Τρίπολη 7


Ούτε στην Χίο δεν μπόρεσε να κάνει νίκη ο Δαναός έχασε από τον Αιγέα και ετσι η ομαδα της Χίου έκανε την πρώτη της νίκη
Αιγέας Χίου – Δαναοί Άργους 59-44
Διαιτητές: Αναστασόπουλος-Τούσης
Δεκάλεπτα:13-22, 25-27, 41-34, 59-44
Αιγέας(Γιασεμής-Γαλάτουλας):Κοτσία, Δάνδουλα, Καρατζάνου 10(2), Κοματσιούλη 20(4), Παπαδοπουλου 12, Τόσκα 12, Καρούση, Μπαμπικέρ, Άγκο, Γιασεμή 5(1), Σπανολιού, Γιαννιώδη
Δαναοί Άργους (Σκορδής): Μπενέκη 11, Ζαροκωστα 9(1), Γιαννακούλη 4, Αλμπέρτου, Μπαρτουτση, Σουλτανίδη, Καπετανιου 8(2), Μαρα 4, Αρβανίτη 8.
1ος Όμιλος – Αποτελέσματα

Ηλιούπολη – Αγία Παρασκευή 65-47
Πανιώνιος – Αθηναϊκός 63-42
Πρωτέας Β. – Εύνικος 66-52
Αιγέας Χίου-Δαναοί Αργους 59-44
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Φοίνικα Πειραιά 58-43
Η βαθμολογία
1. Πρωτέας Βούλας     13   
2. Πανιώνιος 12
3. ΕΦΑΟ Ζωγράφου 12
4. ΓΣ Ηλιούπολης 11
5. Αθηναϊκός 10
6. Εύνικος  9
7. ΓΣ Αγίας Παρασκευής 9
8. Φοίνικα Πειραιά 8
9. Αιγέας Χίου 8
10. Αετός Καλλιθέας 7
11. Δαναοί Αργους 6  
*Αετός Καλλιθέας, Πανιώνιος, Αθηναϊκός, ΓΣ Ηλιούπολης, Δαναοί Αργους, Εύνικος και Φοίνικας Πειραιά έκαναν το ρεπό τους.