Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου 2020

ΟΙΑΞ-θέλει βοήθεια στην επίθεση η Κατερίνα

Για ένα ημίχρονο ο ΟΙΑΚΑΣ το πάλεψε στην Βούλα ,απέναντι στον Πρωτέα,στο τρίτο δεκάλεπτο,όμως οι γηπεδουχοι ξέφυγαν και πήραν την νίκη 77-51

Αυτό που φάνηκε βέβαια είναι ότι η Κατερίνα  Σπαθάρου,θελει βοήθεια στην επίθεση και πρέπει και άλλες να σκοράρουν (η μόνη που βοήθησε επιθετικά ηταν η Ζαρόκωστα) και

Πολύ καλή εμφάνιση για τον Πρωτέα από  τις αδελφές Μάντυ  και Χριστίνα Αναστασοπούλου

Πρωτέας Βούλας – Οίακας Ναυπλίου 77-51
Διαιτητές: Ντάνος-Λάμπος
Δεκάλεπτα: 12-7, 37-27, 63-35, 77-51
Πρωτέας Βούλας (Μίχα): Χατζηβασιλείου 15(2), Ξενιτοπούλου, Σιμιτσιδέλλη, Κουζούκα 2, Γκουζέλου 2, Σακελλαρίου 4, Γρηγοροπούλου 9, Χατζηγιακουμή 16(2), Αναστασοπούλου Μ. 10, Αναστασοπούλου Χ. 15(2), Οικονομάκη 4, Καπετάνιου.
Οίακας Ναυπλίου (Τσοτσοκός): Τουρλούκη, Σπαθάρου 24(3), Μπενέκη 5, Μπάλλα 7, Στρατή 1, Καραπάνου 2, Ντόκου, Ζαροκώστα 11(1), Μπακάλη 1, Στεργοπούλου , Μπέτση.