To πάρκιν στο Pantazis Roual είναι τεράστιο.όμως ο Ελληνάρας που να καθίσει να ψάξει για να παρκάρει
Βρήκε την εύκολη λύση ,στην χθεσινή λοιπόν παρουσία του Μητσοτάκη στο Roual οι <φίλοι> του έβαλαν τα αυτοκίνητά τους μπροστά στην πόρτα διπλανού σπιτιού,κυριολεκτικά του έκλεισαν το σπίτι
Αποτέλεσμα βέβαια η κυρία του σπιτιού με τα παιδιά της να ψάχνει απεγνωσμένα τρόπο να μπει στο σπίτι της...
Βρήκε την εύκολη λύση ,στην χθεσινή λοιπόν παρουσία του Μητσοτάκη στο Roual οι <φίλοι> του έβαλαν τα αυτοκίνητά τους μπροστά στην πόρτα διπλανού σπιτιού,κυριολεκτικά του έκλεισαν το σπίτι
Αποτέλεσμα βέβαια η κυρία του σπιτιού με τα παιδιά της να ψάχνει απεγνωσμένα τρόπο να μπει στο σπίτι της...