Φιλικό
αγώνα με φιλανθρωπικό χαρακτήρα διοργανώνει ο ΚΑΟ Κορίνθου την Τετάρτη 11
Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 18:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Κορίνθου.
Προμηθέας Πατρών και Λαύριο θα μπουν στο γήπεδο για την προετοιμασία τους εν όψει των αγωνιστικών τους υποχρεώσεων στην Basket League , προσφέροντας θέαμα στους Κορίνθιους που θα βρεθούν στις κερκίδες του ΔΑΚ κυρίως όμως πολλά χαμόγελα στο σπίτι του Συλλόγου το Χαμόγελο του Παιδιού της Αρχαίας Κορίνθου