Ένας νέος άνθρωπος επιστήμονας μια νέα κοπέλα η Σοφία Δημάκη είναι στο νέο δημοτικό συμβούλιο του Δήμου Άργους Μυκηνών
Ένα ταξίδι με αφετηρία τη δική σας στήριξη και εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου! Σας ευχαριστώ για ακόμη μία φορά και προσδοκώ να φανώ αντάξια των προσδοκιών σας και να πετύχω το καλύτερο για τον τόπο μας,μας δήλωσε η Σοφία
Ένα ταξίδι με αφετηρία τη δική σας στήριξη και εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου! Σας ευχαριστώ για ακόμη μία φορά και προσδοκώ να φανώ αντάξια των προσδοκιών σας και να πετύχω το καλύτερο για τον τόπο μας,μας δήλωσε η Σοφία