Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019

Με σκορερ τον Μπιτζή στην παραταση την προκριση η Κοιλάδα-συραξη και επεισόδια,εχασε τον ελεγχο του αγωνα ο Μανούχος (foto)

Όλα τα είχε ο αγώνας κυπέλου ανάμεσα στον Αργοναύτη και την Κοιλάδα,ηταν ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι από δυο καλές ομάδες που κρίθηκε στην παράταση

Το κανονικό παιχνίδι τελείωσε ισοπαλία 1-1 και στο πρώτο λεπτό της παράτασης ο Μπιτζής εκανε το 1-2 και μετα το 1-3 δίνοντας την πρόκριση στην κορωνίδα Κοιλάδας
Ένα παιχνίδι με μεγάλη ένταση που σημαδεύτηκε από την  σύρραξη ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές και των δυο ομάδων στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης
Ένα παιχνίδι που μύριζε μπαρούτι από πολύ νωρίς με τον διαιτητή Μανούχο να μην δείχνει ικανός στο να το  κρατήσει να μην και να χάνει τον έλεγχο στον πειθαρχικό τομέα με απότέλεσμα να ξεφύγουν τα πράγματα
Ο αγώνας ουσιαστικά  δεν ολοκληρώθηκε στην ώρα του,ο Μανουχος έφυγε από το γήπεδο   πριν καν ολοκληρωθεί κανονικά ο χρόνος του δευτέρου ημιχρόνου της  παράτασης…