Σάββατο, 17 Οκτωβρίου 2020

Στην Αγία Παρασκευή ξεκινούν οι γυναίκες του Φείδωνα

Έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α εθνικής κατηγορίας στο γυναικείο ποδόσφαιρο,ο Φείδωνας είναι στον Β όμιλο και ξεκινά με εκτός έδρας παιχνίδι στην Αθήνα  στην Αγία Παρασκευή


Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει την1η Νοέμβριου

Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων ειναι

 2ος όμιλος

1η (01/11) Αγωνιστική 12η (14/02)
Αγία Παρασκευή – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών
Εργοτέλης – Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό: ΟΦΗ

2η (08/11) Αγωνιστική 13η (21/02)
ΟΦΗ – Αγία Παρασκευή
Φείδων Άργους – Αβάντες Χαλκίδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Εργοτέλης
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατρόμητος Αθηνών
Ρεπό: Καρυάτιδες Σπάρτης



3η (15/11) Αγωνιστική 14η (28/02)
Αγία Παρασκευή – Αβάντες Χαλκίδας
Καρυάτιδες Σπάρτης – ΟΦΗ
Οδυσσέας Γλυφάδας – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ρεπό: Εργοτέλης

4η (22/11) Αγωνιστική 15η (07/03)
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αγία Παρασκευή
Αβάντες Χαλκίδας – Οδυσσέας Γλυφάδας
ΟΦΗ – Εργοτέλης
Φείδων Άργους – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Ατρόμητος Αθηνών

5η (06/12) Αγωνιστική 16η (21/03)
Αγία Παρασκευή – Οδυσσέας Γλυφάδας
Εργοτέλης – Καρυάτιδες Σπάρτης
Αστέρας Ρεθύμνου – Αβάντες Χαλκίδας
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Φείδων Άργους
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού

6η (13/12) Αγωνιστική 17η (28/03)
Εργοτέλης – Αγία Παρασκευή
Οδυσσέας Γλυφάδας – Αστέρας Ρεθύμνου
Καρυάτιδες Σπάρτης – Ατρόμητος Αθηνών
Αβάντες Χαλκίδας – ΑΕΚ Μεσολογγίου
ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Υμηττού
Ρεπό: Φείδων Άργους

7η (20/12) Αγωνιστική 18η (04/04)
Αγία Παρασκευή – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατρόμητος Αθηνών – Εργοτέλης
ΑΕΚ Μεσολογγίου – Οδυσσέας Γλυφάδας
Ολυμπιάδα Υμηττού – Καρυάτιδες Σπάρτης
Φείδων Άργους – ΟΦΗ
Ρεπό: Αβάντες Χαλκίδας

8η (10/01) Αγωνιστική 19η (11/04)
Ατρόμητος Αθηνών – Αγία Παρασκευή
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Εργοτέλης – Ολυμπιάδα Υμηττού
Καρυάτιδες Σπάρτης – Φείδων Άργους
Αβάντες Χαλκίδας – ΟΦΗ
Ρεπό: Οδυσσέας Γλυφάδας

9η (17/01) Αγωνιστική 20η (18/04)
Αγία Παρασκευή – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Ολυμπιάδα Υμηττού – Ατρόμητος Αθηνών
Φείδων Άργους – Εργοτέλης
ΟΦΗ – Οδυσσέας Γλυφάδας
Αβάντες Χαλκίδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου

10η (24/01) Αγωνιστική 21η (09/05)
Ολυμπιάδα Υμηττού – Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους
Αστέρας Ρεθύμνου – ΟΦΗ
Εργοτέλης – Αβάντες Χαλκίδας
Οδυσσέας Γλυφάδας – Καρυάτιδες Σπάρτης
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου

11η (07/02) Αγωνιστική 22η (16/05)
Φείδων Άργους – Ολυμπιάδα Υμηττού
ΟΦΗ – ΑΕΚ Μεσολογγίου
Αβάντες Χαλκίδας – Ατρόμητος Αθηνών
Καρυάτιδες Σπάρτης – Αστέρας Ρεθύμνου
Οδυσσέας Γλυφάδας – Εργοτέλης
Ρεπό: Αγία Παρασκευή